Uchwała Nr VIII/10/2003
Rady
Miejskiej w Starachowicach
z dnia 27 października 2003
r.
w sprawie:
wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Starachowicach.
Działając na podstawie
-
art.160 §1 i art.164 §1 ustawy z 27 lipca 2001 r. Prawo o
ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2001 r. Nr 98 poz.1070 z późn.
zmianami)
-
art.18 ust.2 pkt.15 ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie
gminnym (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 142 poz.1591 z późn.
zmianami)
uchwala się, co następuje:
§ 1.
W wyniku przeprowadzonego głosowania tajnego ławników do Sądu Rejonowego w
Starachowicach zostali wybrani:
- Abramczyk Iwona
- Banaczkowska Ewa
- Berent Krzysztof
- Bocian Swietłana
- Borsucki Grzegorz
- Bzinkowska Janina
- Ceglińska Weronika
- Chmiel Andrzej
- Derlatka Halina
- Dróżdż Jadwiga Krystyna
- Dulęba Janusz
- Figarska Marta Ewa
- Gałek Grażyna
- Jabłczyński Roman
- Jop Teresa
- Kaczmarska Grażyna
- Karkocha-Kwaśniewska Jolanta
- Kawalec Anna
- Kicińska Halina
- Kiepas Andrzej
- Kobus Bohdan Andrzej
- Kosno Lidia
- Kowalczyk Maria
- Krupa Adam
- Kurek Bogumiła
- Kwapisz Marianna Teresa
- Kwiecień Krystyna
- Lewkowicz Paweł
- Lisowski Paweł
- Łojek Tomasz
- Majka Bogumiła
- Markowski Andrzej
- Marzec Stefan
- Migda Iwona
- Mirkowski Paweł
- Mróz Marek
- Niedźwiedź Władysław Bogusław
- Paprot Wiesława
- Pardo Ewa
- Pędrasik Renata
- Plichta Szymon
- Płusa Marian
- Pocheć Dorota
- Pociecha Edyta
- Pohl Teresa
- Pryciak Teresa
- Przesłańska Bożena
- Przydatek Danuta
- Rdzanek Paweł
- Seweryn Mirosław
- Sitarska Teresa
- Skibiński Janusz
- Skurski Janusz
- Skuza Irena
- Stąpor Wiesława
- Stencel Jerzy
- Stępień Ewa Maria
- Surdy Anna
- Śledziona Andrzej
- Śliwa Barbara
- Traczyk Adam
- Twardowski Janusz
- Uziębło Ryszard Donat
- Wilkońska Małgorzata
- Wojtachnio Czesław
- Wójcik Jolanta
- Wyrębkiewicz Barbara
- Zakłada Wiesława
- Zatorska Elżbieta
- Zdunek Janusz Tomasz
- Zielińska Małgorzata
- Ziewiec Maria
- Ziółek Andrzej
- Zwada Michał
§ 2.
Ławnicy wymienieni w §1 pkt: 1, 2, 3, 10, 12, 13, 16, 18, 22, 243,
29, 36, 38, 40, 41, 50, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 63, 66, 69, 71, 72, 73, 74 zostali wybrani
do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym
- Banaczkowska Ewa
- Dróżdż Jadwiga Krystyna
- Figarska Marta Ewa
- Gałek Grażyna
- Kawalec Anna
- Lisowski Paweł
- Seweryn Mirosław
- Skibiński Janusz
- Skurski Janusz
- Stąpor Wiesława
- Śledziona Andrzej
- Śliwa Barbara
- Uziębło Ryszard
- Zatorska Elżbieta
jako ławnicy zgłoszeni przez terenowe organy administracji rządowej;
- Abramczyk Iwona
- Berent Krzysztof
- Kaczmarska Grażyna
- Kosno Lidia
- Krupa Adam
- Mróz Marek
- Paprot Wiesława
- Pędrasik Renata
- Plichta Szymon
- Skuza Irena
- Wójcik Irena
- Zielińska Małgorzata
- Ziewiec Maria
- Ziółek Andrzej
- Zwada Michał
jako ławnicy zgłoszeni przez związki zawodowe i organizacje pracodawców.
§ 3.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
§ 4.
Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Rady Miejskiej.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Starachowicach
Kazimierz Bojara